div>

Hakkımızda | Mavi Tarım Danışmanlık

Hakkımızda

Atatürk'ün de dediği gibi  "Eğer milletimizin büyük çoğunluğu çiftci olmasaydı biz bu gün dünya üzerinde olmayacaktık "

Yola çıkarak  kendi potansiyelimizin yılların tecrübesi ile de birleştirebilip  bize ne büyük enerji verdiğini fark edince, bunu nasıl paylaşacağımızı düşünmeye başladık.Öğrenmeye her gün devam ederek  öğrendiklerimizi ürericilerimiz ile paylaşmayı görev bildik  2007 yılında Aydın da tarımsal danışmanlık konusunda yürümeye başladık. Globalgap İTU  iyi tarım uygulamaları Organik tarım sertifikasyon danışmanlığı Hayvancılık Yatırım Projeleri Basınçlı Sulama sistemleri AB ve Dünya bankası Projeleri konusun da faaliyetlerimizle uzun soluklu bir yola koyulduk.

 İşimizi şansa bırakmıyoruz çünkü      

  Mavi Tarım olarak  kendi geleceği ile çiftçilerinin geleceğinin aynı doğrultuda olduğunun bilinciyle, tarımsal üretimde çağı yakalamayı, ürün kalitesini geliştirmeye ve çiftçinin gelir düzeyi ile hayat standardını yükseltmeye yönelik tüm gelişmeleri uzman ziraat mühendisi kadrosu ile üreticinin ayağına getirmeyi hedefliyoruz.

Aydın'nın  T.C.Tarım ve Köy işleri Bakanlığı yetki belgeli ilk ve tek firması olarak hizmet veriyoruz.

Yetki Belgemiz ;  

 

İşte bunun içindir ki üreticiye en iyi hizmeti verebilmek amacıyla biz üzerimize düşeni yapıp gerekli olan tüm eğitimlerimizi tamamladık.

Diploma ve Sertifikalarımız;